2.093.650 €
Plocha pozemku: 1252 m2
Užitná plocha: 254 m2
ID: 30404

Exkluzivní vila s terasami s nádherným výhledem na moře na Costa Blanca!

Nabízíme Vám na prodej prostornou luxusní vilu s neuvěřitelnou polohou, vedle Altea club de Golf, v blízkosti pláže Olla a přístavu Campomanes, pouhých 8 km do centra Altea společně s Altea la Vella, tradičně známou pro svou kvalitu života, služby kulturní a umělecké, naleznete zde také širokou škálu restaurací s jedinečnou gastronomickou nabídkou. Provozovat lze různé sportovní a kulturní aktivity.

Vila je navržena na pozemku s nádherným výhledem na moře v exkluzivní komunitě. Několik teras, verandy a zahradní plochy doplňují design této senzační vily v Altea.

Dispozice vily – 4 ložnice, 6 koupelen, bazén, výtah, vše v nejlepší kvalitě a dokonalém designu. Je rozložena do tří úrovní, vchod se nachází v nejvyšším patře, kde se nachází vstupní hala, která je propojena s garáží pro dvě auta. Zde můžete použít schody nebo výtah do nižších pater, který komunikuje se zbytkem domu. V prostředním patře jsou čtyři ložnice. Hlavní ložnice má postel umístěnou tak, aby si užívala nádherný výhled na moře, má přístup na soukromou terasu a má vlastní koupelnu a šatnu.

V přízemí se nacházejí všechny obytné prostory, otevřené a světlé, kuchyň s centrálním ostrovem se připojuje k jedné verandě a venkovní terase s bazénem, která vás zavede k moři, aniž byste opustili dům. Dále prostorný obývací pokoj s jídelnou, který má velká okna a přístup na druhou verandu, hlavní terasu a je jedním z klenotů této vily. V tomto patře najdeme také prádelnu, vnitřní a venkovní koupelny pro hosty, stejně jako přístup k výtahu.

Vila je vybavena výtahem, zabezpečovacím systémem, systémem SmartHome, podlahovým vytápěním, klimatizací, technickým osvětlením a kuchyní vybavenou elektrospotřebiči.

Pozemek vily: 1252m2, celková plocha: 535 m2, obytná plocha: 254 m2, terasy tvoří 162 m2.

Design, vybavení, kvalita a působivé výhledy na moře, úžasné soukromí a klid na vás čekají v Altea, Costa Blanca North. Altea, nebo okouzlující bílá krása, je okouzlující kosmopolitní město, patří do provincie Alicante a je takovou malou oázou klidu uprostřed Costa Blanca. Město Benidorm je nedaleko. Na letiště se dostanete za 48 min. Přímé napojení na dálnici AP 7.

Vila je ve výstavbě, předání nemovitosti je plánováno na konec roku 2025.

V ceně nemovitosti je již zahrnuta provize developerovi. V ceně nemovitosti není zahrnuta DPH ve výši 10% z kupní ceny novostavby, dále cca 1% z kupní ceny za právní služby a cca 2.5% za služby notáře + katastr.

Pro jakékoliv další informace a případnou prohlídku nemovitosti nás prosím neváhejte s důvěrou kontaktovat, rádi Vám nabídneme individuální přístup a službu vyhledání nemovitosti dle Vašich přání a preferencí.

Specifikace:

Lokalita: Altea, Costa Blanca, Španělsko
Cena: 2.093.650 €
Kategorie: Dům - vila
Budova: Smíšená
Stav objektu: Ve výstavbě
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Samostatný
Terasa: je k dispozici
Parkování: je k dispozici
Rok výstavby: 2024
Počet místností: 5
Počet ložnic: 4
Počet koupelen: 6

Napište nám: