285.000 €
Velikost: 3+1
Užitná plocha: 81 m2
ID: 30442

Apartmán v Torrevieja v komplexu s výhledem na moře, 700m od pláže La Mata!

Tento krásný apartmánový komplex se nachází pouhých 700 metrů od krásné písečné pláže La Mata, v docházkové vzdálenosti je nákupní centrum s řadou obchodů a velkým supermarketem a restaurace.

Rezidenční komplex se skládá z celkem 362 apartmánů ve několika etapách, počínaje prodejem prvního bloku fáze I. s 50 luxusními apartmány se 2 ložnicemi a 2 koupelnami, terasami , 2 penthousy s terasou a velkou střešní terasou a panoramatickým výhledem na moře a okolí, se 3 ložnicemi a 2 koupelnami. V přízemí mají apartmány kromě terasy i vlastní zahradu.
Všechny apartmány mají velké terasy orientované na jihovýchod, většina z nich s výhledem na moře (kromě přízemí), s výhledem na společnou zeleň a bazény.

Tato plně uzavřená soukromá rezidence bude mít rozsáhlé zelené plochy se středomořskými zahradami, dva bazény pro dospělé, plážový bar, vířivku, posilovnu mezi oběma bazény a bazénem pro děti, také zónu pro kalanetiku, jogu, dětský koutek. Bazén v délce 400 metrů, společenský klub o to vše na rozloze 1,5 km2, kromě parkovací plochy pro každý apartmán.
V této oblasti se nachází také jedna z nejlepších státních škol ve Valencijském společenství.

Velikost tohoto apartmánu nacházejícího se v přízemí je 81m2, skládá se ze 2 ložnic a 2 koupelen, kuchyně a obývacího pokoje, nemá výhled na moře. Má vlastní zahradu (12,8m2).

Vybavení v ceně:
Kompletní klimatizace
Koupelny – sprchové zástěny, vaničky, zrcadla a osvětlení s led reflektory zabudovanými do podhledu.
Kuchyně – odsavač par, keramická varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, osvětlení s led páskem na vysoké skříňce a led bodová světla na barovém pultu.
Vestavěné skříně
Elektrické žaluzie v oknech v ložnicích a obývacím pokoji.
Vyhrazené parkovací místo v soukromé části urbanizace.

Ceny všech apartmánů v komplexu:
Přízemí – od 255.000€ – bez výhledu na moře
1.patro – od 270.000€ – výhled na moře
2.patro – od 280.000€ – výhled na moře
3.patro – od 290.000€ – výhled na moře
Penthouse se střešním soláriem – od 510 000 €

Předání nemovitosti je plánováno na duben 2025.

V ceně nemovitosti je již zahrnuta provize developerovi. V ceně nemovitosti není zahrnuta DPH ve výši 10% z kupní ceny novostavby, dále cca 1% z kupní ceny za právní služby a cca 2.5% za služby notáře + katastr.

Pro jakékoliv další informace a případnou prohlídku nemovitosti nás prosím neváhejte s důvěrou kontaktovat, rádi Vám nabídneme individuální přístup a službu vyhledání nemovitosti dle Vašich přání a preferencí.

Specifikace:

Lokalita: Torrevieja, Španělsko
Cena: 285.000 €
Kategorie: Byt - apartmán
Budova: Smíšená
Stav objektu: Ve výstavbě
Vlastnictví: U majitele
Podlaží: 1
Terasa: je k dispozici
Parkování: je k dispozici
Rok výstavby: 2024
Rok kolaudace: 2025
Počet místností: 3
Počet ložnic: 2
Počet koupelen: 2

Napište nám: