135.000 €
Velikost: 2+1
Užitná plocha: 104 m2
ID: 1437

Prostorný dvouložnicový apartmán s výhledem na moře – Krimovica, Budva Riviéra

Představujeme výjimečně pohodlný a světlý apartmán se dvěma ložnicemi s úžasným panoramatickým výhledem, strategicky umístěný pouhých 500 metrů od nedotčené písečné pláže. 

Tento pozoruhodný byt se může pochlubit velkorysou plochou 104 m2, promyšleně navržený tak, aby zajistil prostorné a příjemné prostředí k bydlení. Tato rezidence se dvěma velkými ložnicemi, dvěma koupelnami a dalšími toaletami zajišťuje pohodlí v pohodlí. Otevřený obývací pokoj se hladce integruje s moderními kuchyněmi a okouzlujícím jídelním koutem a vytváří harmonický prostor pro relaxaci a zábavu.

Balkon s výhledem na moře poskytuje idylické místo, kde si můžete objevit fascinující výhled. Na atraktivitě bytu jsou vysoké stropy, zdůrazněné pohodlnými galeriemi, které nabízejí případná další místa na spaní, což zvyšuje všestrannost dispozice. 

Byt se nachází ve třetím patře budovy a má zvýšenou zabezpečenou parkovací místa a spolehlivé zásobování vodou z vyhrazené nádrže, což zajišťuje pohodlí a klid. Promyšleně prodáván kompletně zařízený a vybavený, je připraven k okamžitému užívání bez dalších investic. 

Poloha je mimořádně výhodná, se snadným přístupem ke třem malebným plážím – Trsteno, Jaz a Ploče. Je to jen kousek jízdy od pulzující Budvy, přibližně 10 km, a má výhodnou polohu asi 20 km od letiště Kotor a Tivat.

Kupující neplatí žádnou provizi!

Pro všechny další informace a případnou prohlídku nás, prosím, s důvěrou kontaktujte.

Specifikace:

Lokalita: Krimovica, Budva Riviéra, Černá Hora
Cena: 135.000 €
Kategorie: Apartmán
Budova: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Podlaží: 4
Terasa: je k dispozici
Parkování: je k dispozici

Napište nám: