745.500 €
Plocha pozemku: 2850.00 m2
ID: 29061

Pozemek Poreč, 2.850m2

Pro jakékoliv informace a případnou prohlídku nemovitosti nás prosím neváhejte kontaktovat, rádi Vám nabídneme individuální přístup a službu vyhledání nemovitosti dle Vašich přání a preferencí.

V ceně této nemovitosti není zahrnuta provize zahraniční agentuře ve výši 3% z kupní ceny nemovitosti (+ DPH 25% z této provize) a dále 3% daň z převodu státu.

Jen pár kilometrů od Poreče a 900m od moře se nachází stavební pozemek o velikosti 2850m2. Je obdélníkového tvaru a pozemek nabízí krásný panoramatický výhled na moře. Veškerá potřebná infrastruktura (elektřina, voda, kanalizace) se nachází v bezprostřední blízkosti. Pozemek má pohostinský a turistický účel, je ideální pro vybudování hotelu nebo stravovacího zařízení.

Poreč a její okolí je jednou z nejbohatších turistických oblastí na chorvatském pobřeží. Tato krásná oblast se nachází na západním pobřeží Istrie, mezi zelenými kopci a křišťálově čistým Jaderským mořem. Město Poreč se svým starým městem, které sahá až do starověku, nabízí bohaté kulturní dědictví a architekturu s některými z nejvýznamnějších památek, jako je Eufraziova bazilika, která je pod ochranou UNESCO.

Specifikace:

Lokalita: Istarska županija, Poreč, Poreč
Cena: 745.500 €

Napište nám: