890.000 €
Plocha pozemku: 600 m2
Užitná plocha: 160 m2
ID: 30517

Moderní vila s bazénem 600m od moře!

Moderní samostatně stojící vila nacházející se 600 metrů od moře je ideálním útočištěm v klidné zelené oáze. Tato prostorná vila s obytnou plochou 160 m2 má pečlivě navržený interiér a dostatek přirozeného světla, které dovnitř proniká velkými prosklenými plochami.

Přízemí vily nabízí přivítání prostorným vstupním prostorem, který vede do vnitřní části domu. Hned vedle vstupu je toaleta pro hosty, níže pak ložnice, kterou lze využít i jako pracovnu, poskytující flexibilitu ve využití prostoru dle potřeb. K dispozici je také úložný prostor pro uložení různých věcí.

Hlavní prostor v přízemí tvoří otevřený prostor, který spojuje kuchyň, jídelnu a obývací pokoj. Tato moderní designová otevřená kuchyně s elegantními kuchyňskými prvky.

Obývací pokoj je koncipován jako příjemný a vzdušný prostor se vstupem na krytou terasu, která poskytuje ideální místo k odpočinku na čerstvém vzduchu.
Vedle terasy je vyhřívaný bazén se slanou vodou a jacuzzi. Letní kuchyně na terase umožňuje využívat výhod venkovního prostoru. Součástí vily je také prostorné parkoviště s nabíjecí stanicí pro elektromobily.

V patře jsou tři prostorné ložnice, každá s vlastní koupelnou. Z každého pokoje je vstup na terasu, která nabízí nádherný výhled na okolní přírodu, les a částečný výhled na moře. Tyto terasy jsou ideálním místem k odpočinku s ranní kávou nebo k večernímu západu slunce.

V ceně této nemovitosti není zahrnuta provize zahraniční agentuře ve výši 3% z kupní ceny nemovitosti + DPH a dále 3% daň z převodu státu.

Pro jakékoliv další informace a případnou prohlídku nemovitosti nás prosím neváhejte kontaktovat, rádi Vám nabídneme individuální přístup a službu vyhledání nemovitosti dle Vašich přání a preferencí.

Specifikace:

Lokalita: Poreč, Chorvatsko
Cena: 890.000 €
Kategorie: Dům - vila
Budova: Smíšená
Stav objektu: Novostavba
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Samostatný
Terasa: je k dispozici
Parkování: je k dispozici
Rok výstavby: 2023
Počet místností: 5
Počet ložnic: 4
Počet koupelen: 4

Napište nám: