830.000 €
Plocha pozemku: 596.00 m2
Užitná plocha: 477.00 m2
ID: 28902

Dům Poreč, 477m2

Pro jakékoliv informace a případnou prohlídku nemovitosti nás prosím neváhejte kontaktovat, rádi Vám nabídneme individuální přístup a službu vyhledání nemovitosti dle Vašich přání a preferencí.

V ceně této nemovitosti není zahrnuta provize zahraniční agentuře ve výši 3% z kupní ceny nemovitosti (+ DPH 25% z této provize) a dále 3% daň z převodu státu.

Na předměstí Poreče je na prodej 3 podlažní dům na pozemku 596m2. Skládá se z 5 apartmánů. Postaven v roce 2001 a kompletně zrekonstruován v roce 2020.

Je plně vybavený, klimatizovaný, s wi-fi. Všechny apartmány mají přístup na velké terasy a krásný výhled na moře z nejvyššího patra. Upravený dvůr se zahradním domkem a dětským hřištěm. velký cihlový gril. Hlídané parkoviště pro 7 aut. Dům je obklopen dlouhými cyklostezkami a dostatečně daleko od hluku, což je ideální pro rodiny s dětmi. Jednosměrka.
Přízemí se skládá ze dvou ložnic s velkým obývacím pokojem, jídelnou, kuchyní, koupelnou a velkou terasou. Všechny byty mají samostatný vchod a jsou propojeny venkovním schodištěm. V prvním patře dva apartmány s jednou ložnicí s obývacím pokojem a ve vysokém podkroví, jeden apartmán s jednou ložnicí a jeden apartmán se dvěma ložnicemi s nádherným výhledem na moře.
Ideální k pronájmu nebo pro větší rodinu.

Specifikace:

Lokalita: Istarska županija, Poreč, Poreč
Cena: 830.000 €
Počet místností: 12
Počet ložnic: 7
Počet koupelen: 5
Počet toalet: 5

Napište nám: