850.000 €
Plocha pozemku: 1560.00 m2
Užitná plocha: 240.00 m2
ID: 28882

Dům Poreč, 240m2

Pro jakékoliv informace a případnou prohlídku nemovitosti nás prosím neváhejte kontaktovat, rádi Vám nabídneme individuální přístup a službu vyhledání nemovitosti dle Vašich přání a preferencí.

V ceně této nemovitosti není zahrnuta provize zahraniční agentuře ve výši 3% z kupní ceny nemovitosti (+ DPH 25% z této provize) a dále 3% daň z převodu státu.

Na západním pobřeží poloostrova, v bezprostřední blízkosti města Poreč, obklopený vinicemi a krásnou krajinou blízko moře, stojí dům s bazénem o rozloze 240 m2.
Na okraji obce omezený pozemek 1560 m2 Vám nabízí naprosté soukromí.

Skládá se z přízemí a prvního patra. V přízemí jsou dvě ložnice, koupelna, toaleta, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, zatímco v prvním patře jsou další dvě ložnice se vstupem na terasu a koupelna.

Elegantní, středomořský styl konstrukce vás nadchne na první pohled. Uklidňující zemité tóny použité ve výzdobě interiéru vám dodají pocit skutečného domova.

Výhodou této nemovitosti je jistě prostorná zahrada s dětským hřištěm, grilem na dřevěné uhlí, bazénem 56m2, garáží s vjezdem do domu a soukromým vstupem na pozemek.

V domě je vestavěný komín na krb, 5 klimatizací, ústřední topení na olej, omyvatelná fasáda německé kvality, truhlářství internorm (PVC+ALU), kamerový systém.
Na podlaze domu je položena dlažba, v pokojích laminát.

Rozhodně příležitost pro všechny, kteří hledají ticho, daleko od ruchu velkoměsta! Užijte si vlastní zahradu se středomořskými bylinkami a olivovníky s automatickým zavlažováním, doprovázené cvrlikáním ptáků.

Kdo jednou Istrii navštívil, vždy se na ni rád vrací. V průběhu historie okouzluje lidi především svými přírodními krásami, pobřežím, plážemi a ostrovy, kopcovitou krajinou kontinentální části a bohatými lesy.
Mírné klima, teplé moře a blízkost hlavních námořních a pozemních cest dále podporovaly rozvoj cestovního ruchu na Istrii.

Specifikace:

Lokalita: Istarska županija, Poreč, Poreč
Cena: 850.000 €
Počet místností: 5
Počet ložnic: 4
Počet koupelen: 2
Počet toalet: 1

Napište nám: