1.400.000 €
Plocha pozemku: 1721.00 m2
Užitná plocha: 220.00 m2
ID: 30179

Dům Grožnjan, 220m2

Pro jakékoliv informace a případnou prohlídku nemovitosti nás prosím neváhejte kontaktovat, rádi Vám nabídneme individuální přístup a službu vyhledání nemovitosti dle Vašich přání a preferencí.

V ceně této nemovitosti není zahrnuta provize zahraniční agentuře ve výši 3% z kupní ceny nemovitosti (+ DPH 25% z této provize) a dále 3% daň z převodu státu.

Grožnjan je středověké město, jehož původní krása se dodnes zachovala díky zachovalým starým hradbám, pevnostem, kostelům a památkám.

Je známé jako „město umělců“ a je ideálním cílem pro celodenní výlet plný umění, galerií a koncertů. Nachází se ve vnitrozemí západní Istrie, nedaleko Brtonigly a Novigradu, pouhých 15 kilometrů od moře.

V klidné vesničce, nedaleko tohoto malého typického istrijského města, umístila krásný, vzácný statek sestávající z domu – 148 m2, hospody – 50 m2 a zahradního skladu – 22 m2. Neuvěřitelná prostorná nemovitost o rozloze 198 m2 je skutečnou kombinací moderní výzdoby a tradičních detailů a uchvacuje svým kouzlem. Kombinace moderního stylu dekorace, která při správném výběru nábytku a barev působí teple a pohodlně a potěší oba nájemníky. Pokoje jsou zařízeny decentně, zajímavými kousky stylového nábytku, které přitahují pozornost. Z jídelny a obývacího pokoje můžete vyjít na krásný balkon, který je vyzdobený a zve ke kávě na čerstvém vzduchu.

Tato jedinečná nemovitost se skládá z moderní kuchyně, vybavené kvalitními detaily nábytku, prostorné jídelny, krásného obývacího pokoje, který je oddělen prosklenými stěnami a velkými okny od upravené zahrady o velikosti 1721m2, krásné přírody a úžasných výhledů. Součástí nemovitosti jsou tři ložnice s vlastními koupelnami, z nichž každá poskytuje naprosté soukromí. Koupelny, stejně jako zbytek vily, jsou postaveny z kvalitních materiálů, které zajišťují intimitu pro každého jednotlivce. V prvním patře této vzácné nemovitosti se kromě ložnice s koupelnou nachází také šatna.

50m2 se skládá z taverny skládající se z kuchyně s jídelním koutem a krásného krbu, který poskytuje neuvěřitelnou atmosféru užívání si chladných zimních měsíců. Zde je další ložnice s koupelnou. Celý pozemek je oplocený a poskytuje potenciálním kupcům naprosté ticho, klid a intimitu. Plocha na opalování, prostorný bazén a krytá terasa umožňují úplné vychutnání a prožití teplých letních měsíců.

K nemovitosti dále náleží dvě krytá parkovací stání a samostatná kůlna na nářadí.

Celá nemovitost je moderně vybavena a zdobena s ohledem na každý detail nemovitosti.
Tento krásný moderní dům v přírodě je navržen nejen jako útočiště, ale umožňuje prolínání přírody a životního prostoru a vytváří klidnou a relaxační atmosféru.

Specifikace:

Lokalita: Istarska županija, Grožnjan, Grožnjan
Cena: 1.400.000 €
Počet místností: 8
Počet ložnic: 4
Počet koupelen: 3
Počet toalet: 1

Napište nám: