445.000 €
Plocha pozemku: 0.00 m2
Užitná plocha: 166.00 m2
ID: 29944

Brtonigla, 166m2

Pro jakékoliv informace a případnou prohlídku nemovitosti nás prosím neváhejte kontaktovat, rádi Vám nabídneme individuální přístup a službu vyhledání nemovitosti dle Vašich přání a preferencí.

V ceně této nemovitosti není zahrnuta provize zahraniční agentuře ve výši 3% z kupní ceny nemovitosti (+ DPH 25% z této provize) a dále 3% daň z převodu státu.

Tento dvoupodlažní dvojdům se nachází v blízkosti Brtonigly a nabízí elitní bytovou jednotku.
Prostornost, komfort a modernost jsou hlavními rysy této nemovitosti.

Bytová jednotka má 116m2 s venkovním bazénem a dvěma parkovacími místy. Ať už budete svůj mezonet využívat k relaxaci nebo každodennímu životu, udělá vám potěšení na každém kroku – v otevřeném obytném prostoru v přízemí, jedné ze tří ložnic v patře nebo pod olivovníkem u bazénu. Nemovitost plně odráží moderní architekturu a bude ideálním domovem pro moderní rodinu, která miluje život.

Tato zkušenost jistě doplňuje samotnou pozici, protože Brtonigla je známá dobrým jídlem, vynikajícími víny a špičkovými místními produkty. Potěšení pokračuje, když zaparkujete své vozidlo na soukromém parkovišti před vaším duplexem a ponoříte se do vlastního bazénu.

Je to ideální nemovitost pro milovníky světa, kteří ocení teplo domova v malém městě.
Dokončení stavby – léto 2023.

Specifikace:

Lokalita: Istarska županija, Brtonigla, Brtonigla
Cena: 445.000 €
Počet místností: 10
Počet ložnic: 3
Počet koupelen: 2
Počet toalet: 1

Napište nám: