795.000 €
Užitná plocha: 192.88 m2
ID: 30044

Apartmán Malinska, Malinska-Dubašnica, 192,88m2

Pro jakékoliv informace a případnou prohlídku nemovitosti nás prosím neváhejte kontaktovat, rádi Vám nabídneme individuální přístup a službu vyhledání nemovitosti dle Vašich přání a preferencí.

V ceně této nemovitosti není zahrnuta provize zahraniční agentuře ve výši 3% z kupní ceny nemovitosti (+ DPH 25% z této provize) a dále 3% daň z převodu státu.

Exkluzivní penthouse – nachází se ve druhém patře moderní městské vily s pěti byty v Malinské. Tento exkluzivní penthouse s obytnou plochou 192,88 m² se skládá z kuchyně, obývacího pokoje, jídelny, tří ložnic, každá s vlastní koupelnou, 2 samostatných toalet a prostorné zastřešené terasy s přístupem k bazénu.

Je postaven výhradně z nejkvalitnějších, odolných a vzhledově atraktivních materiálů a je moderně vybaven klimatizačním systémem pro vytápění a chlazení všech místností, podlahovým vytápěním pomocí tepelného čerpadla a truhlářským PVC. Luxusní interiér, charakteristický velkými prosklenými stěnami, je bohatý na přirozené světlo a je ideální pro odpočinek a zábavu.

Nachází se v klidné oblasti, v atraktivní lokalitě, 300 m od moře.

Specifikace:

Lokalita: Primorsko-goranska županija, Malinska-Dubašnica, Malinska
Cena: 795.000 €
Podlaží: 2
Počet místností: 4
Počet ložnic: 3
Počet koupelen: 5
Počet toalet: 5

Napište nám: